Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Doplnky

Vojtech okná a dvere Vám v rámci komplexnej ponuky produktov a služieb ponúkajú bohatú škálu doplnkou ako napríklad: Kľučky, Parapety, Okenné mriežky a ozdobné lišty, Rolety Sieťky proti hmyzu, Prestupné prahy, Zárubne ...
Drevené okná – eurooknáDrevohliníkové oknáExteriérové – vchodové dvereInteriérové dvereZimné záhradyDoplnkyTechnické parametre
KľučkyParapetyOkenné mriežky a ozdobné lištyRoletySieťky proti hmyzu

Okenné mriežky a ozdobné lišty

Okenné mriežky a ozdobné lišty sú estetickým doplnkom pre Vaše okná. Okenné mriežky sú k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach. Okenné mriežky sa na okenné sklá aplikujú nasledovnými spôsobmi:
  • Nalepovacie okenné mriežky - Nalepovacie okenné mriežky sa lepia priamo na okenné sklá. Nalepovacie okenné mriežky sú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach a šírkach. Nalepovacie okenné mriežky je možné členiť podľa individuálnych požiadaviek.
  • Medzisklenné okenné mriežky - Medzisklenné okenné mriežky sa umiestňujú medzi okenné sklá, čo umožňuje jednoduché čistenie okien. Medzisklenné okenné mriežky sú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach a šírkach. Medzisklenné okenné mriežky je možné členiť podľa individuálnych požiadaviek.
Ozdobné lišty a ozdobné hlavice predstavujú ďalšiu z možností ako esteticky upraviť vzhľad Vášho okna. Aplikácia estetických prvkov akými sú ozdobné lišty a ozdobné hlavice umožňuje osviežiť vzhľad starých domov a starobylých budov.
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2022 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.