Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Doplnky

Vojtech okná a dvere Vám v rámci komplexnej ponuky produktov a služieb ponúkajú bohatú škálu doplnkou ako napríklad: Kľučky, Parapety, Okenné mriežky a ozdobné lišty, Rolety Sieťky proti hmyzu, Prestupné prahy, Zárubne ...
Drevené okná – eurooknáDrevohliníkové oknáExteriérové – vchodové dvereInteriérové dvereZimné záhradyDoplnkyTechnické parametre
KľučkyParapetyOkenné mriežky a ozdobné lištyRoletySieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú neoceniteľným doplnkom pre Vaše okná hlavne v letných mesiacoch. Sieťky proti hmyzu chránia Vaše okná a príbytok nielen proti hmyzu, ale aj iným nečistotám napríklad zo stromov.

Konštrukcia hliníkového rámu, v ktorej je osadená sieťka proti hmyzu zo skleného vlákna zabezpečuje pevnosť a pružnosť sieťky ako aj jej odolnosť voči poveternostným podmienkam. Sklené vlákno dokonale prepúšťa svetlo, čím zabezpečuje, že sieťka proti hmyzu vôbec neovplyvní priehľadnosť Vášho okna. Ľahkosť konštrukcie sieťky proti hmyzu umožňuje jej jednoduchú manipuláciu. Sieťky proti hmyzu sú uchytené na rám okna hliníkovými svorkami. Sieťky proti hmyzu je možné kedykoľvek z okna odstrániť a vyčistiť.
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2022 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.