Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Drevené okná – eurookná

vyrába spoločnosť Vojtech okná – dvere využitím materiálu eurohranol. Eurohranol je lamelové drevo, ktoré sa skladá z 3 vrstiev lamiel. Takto spracované drevo pre drevené okná – eurookná má vyššiu pevnosť a odolnosť voči vlhkosti a teplu, čo zvyšuje jeho úžitkovú hodnotu.
Drevené okná – eurooknáDrevohliníkové oknáExteriérové – vchodové dvereInteriérové dvereZimné záhradyDoplnkyTechnické parametre
O drevených oknáchDrevené Eurookná 68 ŠTANDARDDrevené okná – Eurookná EURO 88 TERMOEurookná PSK. portál - sklopno posuvnéEurookná HS. portál - posuvnéEurookná PS. portál - skladacieEurookná atypické

Drevené okná – Eurookná EURO 88 TERMO

Okenný profil Eurookno 88 TERMO je jedným z najhrubších vyrábaných drevených okien na Slovensku. Eurookno 88 TERMO je určené pre veľmi náročných zákazníkov so zmyslom pre šetrenie energií a životného prostredia. Využíva sa pri nízko-energetických a energeticky pasívnych domoch. Konštrukčná hrúbka profilu 88mm s použitím izolačného trojskla a trojitého tesnenia dosahuje excelentné tepelno-izolačné vlastnosti. Viacvrstvová povrchová úprava Eurookna 88 TERMO zaisťuje najlepšiu ochranu drevených plôch vystavených poveternostnému vplyvu. Ide o trojstupňový systém ochrany. Eurookná EURO 88 TERMO prichádzajú do úvahy aj v dvojfarebnom prevedení – iná farba z vnútornej strany a iná z vonkajšej.

Drevené okná – Eurookná EURO 88 TERMO a ich technické parametre:
Materiál: drevo - smrek, smrek červený, borovica, dub, meranti
Konštrukčná hrúbka profilu: 88mm
Sklo: izolačné trojsklo
Kovanie: GU, Sigenia
Farebné prevedenie: Široká škála farebného prevedenia a odtieňov RAL
Energetická trieda: U skla – 0,6W/m2K U okna – 0,9W/m2K
Detail
Detail
Detail
Detail
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2011 - 2024 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.