Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Drevené okná – eurookná

vyrába spoločnosť Vojtech okná – dvere využitím materiálu eurohranol. Eurohranol je lamelové drevo, ktoré sa skladá z 3 vrstiev lamiel. Takto spracované drevo pre drevené okná – eurookná má vyššiu pevnosť a odolnosť voči vlhkosti a teplu, čo zvyšuje jeho úžitkovú hodnotu.
Drevené okná – eurooknáDrevohliníkové oknáExteriérové – vchodové dvereInteriérové dvereZimné záhradyDoplnkyTechnické parametre
O drevených oknáchDrevené Eurookná 68 ŠTANDARDDrevené okná – Eurookná EURO 88 TERMOEurookná PSK. portál - sklopno posuvnéEurookná HS. portál - posuvnéEurookná PS. portál - skladacieEurookná atypické

Eurookná HS. portál - posuvné

Systém HS portál – posuvné zdvižné dvere
Momentálne je na trhu najviac preferovaný a žiadaný tento systém otvárania. Najideálnejším riešením prechodu z interiéru do exteriéru. Je vhodný na väčšie presklené posuvné steny.

Inovovaná konštrukcia pojazdových vozíkov zabezpečuje ľahký chod krídla a umožňuje pokojnejší pojazd.

Významne redukovaný otočný moment pri obsluhe ovládacej kľučky vedie k ľahkému ovládaniu aj pri veľkých a rozmerných krídlach.

Vysoká odolnosť voči vlámaniu je daná kompaktnou konštrukciou a stabilným kovaním.
Detail
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2011 - 2023 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.