Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Drevohliníkové okná

Najnovším trendom v oblasti okien sú drevohliníkové okná. Kombinácia prírodného materiálu s kovom vyzerá na prvý pohľad dosť zvláštne, má však svoje opodstatnenie. Drevohliníkové okná predstavujú spojenie hliníku z exteriérovej strany a dreva z interiérovej strany okna.
Drevené okná – eurooknáDrevohliníkové oknáExteriérové – vchodové dvereInteriérové dvereZimné záhradyDoplnkyTechnické parametre
Každý z materiálov je teda využitý tam, kde sa najviac hodí. Touto kombináciou získavajú drevohliníkové okná výhody dreva ako aj hliníku a sú jednoznačne veľmi výhodným variantom pre Váš dom.

Drevohliníkové okná a ich výhody

Drevohliníkové DH 98 CLASIC

Okenný profil Drevohliníkové Eurookno 98 CLASIC je najnovším trendom v oblasti Eurookien. Konštrukčná hrúbka profilu je 98mm, ktorý v kombinácii s použitým dvojsklom a trojitým tesnením zabezpečuje excelentné tepelno-izolačné vlastnosti pre drevohliníkové Eurookno 98 CLASIC. Je tu skĺbená neprekonateľná estetika dreva a dlhá životnosť hliníkových profilov. Okenný profil 98 CLASIC je z vonkajšej strany kompletne opláštený hliníkovou kapotážou, čo zabezpečuje ochranu pred poveternostnými vplyvmi na dlhé desaťročia. Drevohliníkové DH 98 CLASIC sú bezúdržbové.

Drevohliníkové DH 98 CLASIC a ich technické parametre:
Materiál: drevo - smrek, smrek červený, borovica, dub, meranti + hliník
Konštrukčná hrúbka profilu: 98mm
Sklo: izolačné dvojsklo a trojsklo
Kovanie: GU, Sigenia
Farebné prevedenie: Široká škála farebného prevedenia a odtieňov RAL
Energetická trieda: U 2skla - 1,1W/m2K U okna – 1,15W/m2K
Energetická trieda: U 3skla -0,6W/m2K U okna – 0,8W/m2K
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2011 - 2024 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.