Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Exteriérové – vchodové dvere

Naše dlhoročné skúsenosti vo výrobe exteriérových dverí z nás urobili popredného výrobcu vysokohodnotných stavebných prvkov. Naše dvere sú na mimoriadne vysokej úrovni vrátane prijateľnej ceny a funkcie.
Drevené okná – eurooknáDrevohliníkové oknáExteriérové – vchodové dvereInteriérové dvereZimné záhradyDoplnkyTechnické parametre
O exteriérových dveráchExteriérové vchodové dvere CLASICExteriérové vchodové dvere MODERNExteriérové vchodové dvere RUSTIK

O exteriérových dverách

Exteriérové vchodové dvere predstavujú hranicu medzi interiérom a exteriérom. Ich úlohou je čeliť nielen interným, ale aj externým podmienkam. Hodnota dverí nespočíva iba vo funkčnosti, ale aj v designe. Exteriérové vchodové dvere sú zároveň akousi vizitkou budovy, domu, či bytu. A práve preto sú na ne kladené vysoké nároky.

Exteriérové vchodové dvere od spoločnosti Vojtech okná – dvere spĺňajú nasledovné požiadavky:
  • Bezpečnosť - exteriérové vchodové dvere sú hlavným legálnym vstupom do budovy. Preto je ich bezpečnosť viac než dôležitá.
  • Odolnosť – voči mechanickým ako aj poveternostným vplyvom. Na exteriérové vchodové dvere sú kladené zvýšené nároky odolnosti z vnútornej aj vonkajšej strany.
  • Zvukotesnosť – kvalitné exteriérové vchodové dvere sú dostatočným tlmičom nepriaznivého hluku. Vhodne zvolený materiál na exteriérové vchodové dvere umožňuje stlmiť nepriaznivý zvuk na minimum.
  • Tepelná izolácia - exteriérové vchodové dvere majú do vonkajšieho prostredia prepúšťať čo najmenej energií. Vhodný materiál, zárubňa na mieru a správne osadené exteriérové vchodové dvere tak šetria Vašu peňaženku.
  • Estetická funkcia - exteriérové vchodové dvere sú súčasťou nielen vonkajšej fasády domu, ale aj jeho interiéru. Vhodne zvolené exteriérové vchodové dvere sú tak správnym doplnkom zvonku aj zvnútra.
Pri výbere materiálu na exteriérové vchodové dvere je potrebné zvážiť prostredie, v ktorom budú exteriérové vchodové dvere osadené. Vhodne zvolený materiál na exteriérové vchodové dvere je základom ich správnej funkčnosti. Materiál: smrek, borovica, meranti, dub.

Členenie a výplne pre exteriérové vchodové dvere je vhodné kombinovať. Drevené výplne v kombinácii so sklom presvetlia vstupný priestor a zároveň poskytnú prehľad o dianí za dverami. Spoločnosť Vojtech okná – dvere Vám ponúka izolačné dvojsklá a trojsklá v rôznych prevedeniach.

Drevené exteriérové vchodové dvere sú dostupné vo viacerých farebných prevedeniach. Exteriérové vchodové dvere je tak možné zladiť s oknami a fasádou, čím docielite dokonalý vzhľad Vášho domu.

Exteriérové vchodové dvere z dreva od spoločnosti Vojtech okná – dvere sú nielen stabilným, odolným a dlhotrvajúcim, ale aj estetickým a reprezentatívnym prvkom Vášho domu, bytu, či budovy.
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Detail
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2011 - 2023 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.