Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Exteriérové – vchodové dvere

Naše dlhoročné skúsenosti vo výrobe exteriérových dverí z nás urobili popredného výrobcu vysokohodnotných stavebných prvkov. Naše dvere sú na mimoriadne vysokej úrovni vrátane prijateľnej ceny a funkcie.
Drevené okná – eurooknáDrevohliníkové oknáExteriérové – vchodové dvereInteriérové dvereZimné záhradyDoplnkyTechnické parametre
O exteriérových dveráchExteriérové vchodové dvere CLASICExteriérové vchodové dvere MODERNExteriérové vchodové dvere RUSTIK

Exteriérové vchodové dvere MODERN

Exteriérové dvere MODERN 68 mm alebo 88 mm sú vstupné dvere s rámovou konštrukciou a kazetovou výplňou. Kazety obsahujú PUR penu, ktorá zabraňuje zníženiu tepelných vlastností. Ich súčasťou je hliníkový prah a prídavné tesnenie. Zárubne môžu byť doplnené bočným alebo horným svetlíkom. Na povrchovú úpravu sa používajú vodou riediteľné lazúry v prírodných farbách a RAL odtieňoch.
Detail
Detail
Detail
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2022 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.