Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

O spoločnosti

Spoločnosť Vojtech okná – dvere sa etablovala na slovenskom trhu stavebníctva v roku 1999. Počas svojho pôsobenia získala spoločnosť Vojtech okná – dvere bohaté skúsenosti v oblasti výroby a montáže okien, dverí a zimných záhrad a stala sa odborníkom vo svojom odbore.
O spoločnosti Kvalita výrobyOkná a dvere – eko-nomicky, eko-logicky KontaktAkcieNákup inovatívnych technológiíNovinky
Cieľom spoločnosti Vojtech okná – dvere je vyrábať kvalitné okná, dvere a zimné záhrady pre Váš domov, či firmu. Premyslený výber vstupných materiálov, dôsledné opracovanie a dôraz na každý detail spolu s neustálou modernizáciou výroby nám pomáhajú dostať sa blízko k zákazníkovi a splniť jeho požiadavky na príjemné a bezstarostné bývanie. Zároveň sa usilujeme udržať si svoju stabilnú pozíciu na slovenskom trhu stavebníctva a ďalej rozširovať naše pôsobenie aj do vzdialenejších regiónov.

Najnovšia špičková technika a technológia, trvácne materiály, precíznosť a dobrý pomer kvalita - cena Vám zaručia, že Vaše okná a dvere od spoločnosti Vojtech okná – dvere budú nielen estetickým a praktickým, ale aj trvácnym doplnkom Vašej domácnosti, či firmy.

Prečo práve spoločnosť Vojtech okná – dvere?
  • Ponúkame Vám kvalitné produkty a služby
  • Sme flexibilní
  • Poradíme Vám
  • Sme odborníci v našom odbore
  • Uplatňujeme individuálny a osobný prístup ku každému klientovi
  • Môžete sa na nás spoľahnúť
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2011 - 2024 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.