Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Výhody drevohliníkových okien - interiér

jednoduchá údržba okna drevo-hliník z interiéru – drevohliníkové okná majú kvalitnú povrchovú úpravu, ktorá si nevyžaduje špeciálne ošetrovanie.
Výhody drevohliníkových okien - exteriérVýhody drevohliníkových okien - interiérVýhody drevených dveríVýhody drevených okien
  • veľká variabilita architektonických riešení - Drevohliníkové okná je možné vyhotoviť v rôznych veľkostiach a tvaroch, čo umožňujú hlavne možnosti opracovania dreva.
  • široká paleta farebného prevedenia – drevo ponúka širokú škálu farebných odtieňov a kresby, čím robí Vaše drevohliníkové okná originálnymi.
  • zdravé a ekologické prostredie – drevo je prírodný materiál, ktorý vytvára zdravú mikroklímu. Drevohliníkové okná tak predstavujú nielen moderné, ale aj zdravé bývanie.
  • dlhá životnosť - Drevohliníkové okná s vhodne povrchovo upraveným okenným profilom majú veľmi dlhú životnosť.
  • príjemný vzhľad z interiéru – prírodnosť a prirodzenosť dreva pôsobí esteticky za každých okolností. Drevohliníkové okná sú tak vhodným doplnkom pre Váš interiér.
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2011 - 2024 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.