Profil Katalóg produktov Výhody Výroba Referencie

Objednanie okien a dverí

Spoločnosť Vojtech okná-dvere sa postará o Vaše okná, dvere a zimné záhrady od začiatku do konca. Kladieme veľký dôraz na osobný kontakt, lebo len tak Vám vieme najlepšie poradiť.
Objednanie okien a dveríVýroba okien, dverí a zimných záhradMontáž a finalizácia
Osobný kontakt a poradenstvoZameranie a Návrh okien, dverí a zimných záhradCenová kalkulácia

Zameranie a Návrh okien, dverí a zimných záhrad

Pokiaľ majú mať Vaše okná, dvere a zimné záhrady ten správny design a zároveň byť praktické, je potrebné všetko vopred dôkladne naplánovať. Návrh okien, dverí a zimných záhrad je prvým krokom pred ich osadením. Okná, dvere a zimné záhrady nie sú len funkčnými, ale aj estetickými prvkami. Okná, dvere a zimné záhrady dotvárajú celkový vzhľad stavby. Preto je vhodný návrh okien, dverí a zimných záhrad viac než nevyhnutnosťou. Aby jednotlivé prvky a návrhy okien, dverí a zimných záhrad do seba zapadali, nechajte si poradiť od odborníkov.

Spoločnosť Vojtech okná-dvere Vám pomôže:
  1. Zistíme Vaše predstavy a očakávania – prekonzultujeme s Vami Váš plán využitia Vašich okien, dverí a zimných záhrad a Váš preferovaný štýl.
  2. Zameriame a zakreslíme priestor pre Vaše okná, dvere a zimné záhrady – všetko si na úvod prídeme osobne pozrieť a zamerať.
  3. Zhotovíme potrebnú fotodokumentáciu – urobíme si fotky potrebných detailov, ktoré je potrebné využiť, resp. zobrať do úvahy pri plánovaní Vašich okien, dverí a zimných záhrad.
  4. Pripravíme návrhovú štúdiu Vašich okien, dverí a zimných záhrad – navrhneme najvhodnejší variant pre Vás
  5. Pohľady a detaily – odporučíme Vám vhodné doladenie detailov pre Vaše okná, dvere a zimné záhrady.
Neváhajte a kontaktujte nás
0915 555 333
0905 665 438
obchod@vojtech.sk
okna@vojtech.sk
Firma VOJTECH okná-dvere je na trhu už vyše 11 rokov a zaoberá sa výrobou eurookien, ext. dverí, int. dverí, zimných záhrad a iných doplnkov. Nájdete nás v Horovciach areál PD.
Created by © 2021 Polygrafia Gutenberg s.r.o.
All rights reserved.